Roman Karkowski

Telefon komórkowy:
+48 600 886 399

Email:
roman.karkowski@bonnum.pl

Monika Tymicz

Telefon komórkowy:
+48 608 608 508

Email:
monika.tymicz@bonnum.pl


Bonnum
Menu

Gadżety reklamowe dla firm, upominki świąteczne

Gadżety reklamowe dla firm to nasza specjalność. W asortymencie posiadamy nie tylko różnego rodzaju gadżety z logo, ale też unikatowe upominki świąteczne.

Gadżety reklamowe dla firm, upominki

Gadżety reklamowe dla firm, upominki

Najwyższej jakości gadżety reklamowe dla firm

Firma Bonnum została założona w 2007 roku, a jej głównym celem działalności jest dostarczanie klientom najwyższej jakości gadżetów reklamowych dla firm. Od początku naszego istnienia na rynku szczególny nacisk kładziemy na trwałość i solidność oferowanych przez nas wyrobów, dlatego staramy się starannie selekcjonować dostawców, z którymi współpracujemy. Jesteśmy dystrybutorem gadżetów promocyjnych z nadrukiem wielu uznanych polskich i międzynarodowych marek, dzięki czemu na przestrzeni lat zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona klientów. Proponowane przez nas gadżety reklamowe z logo są w stanie zmienić oblicze postrzegania danej firmy lub marki, a nawet całkowicie odnowić jej wizerunek. Wystarczy jedynie zadbać, aby zostały odpowiednio zaprojektowane. A o to, decydując się na współpracę z firmą Bonnum, nie muszą się Państwo martwić.

Długopisy, kubki i inne gadżety promocyjne z nadrukiem

Nasza oferta obejmuje wyłącznie wysokiej jakości gadżety reklamowe dla firm, które są projektowane w ten sposób, aby znacząco poprawić wizerunek marki w oczach potencjalnego klienta. Dostępne w naszym asortymencie produkty reklamowe nie obciążają budżetu, a pomagają odnieść spore zyski. Są to nie tylko artykuły piśmiennicze czy kubki z logo, ale także różnego rodzaju odzież, galanteria skórzana, a nawet słodycze: cukierki, lizaki, bombonierki oraz czekoladki z nadrukiem.

Oprócz oferty katalogowej szerokiej gamy gadżetów reklamowych z logo, realizujemy również zlecenia nietypowe, na podstawie indywidualnych projektów dostarczanych nam przez klientów. W ten sposób jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować najróżniejsze gadżety z nadrukiem bądź z logo firmy, które pozwolą wzmocnić wizerunek marki, a także zainteresować potencjalnego odbiorcę konkretnymi produktami lub usługami. Nasze wyroby staramy się zawsze jak najlepiej dostosować do specyfiki branży oraz rynku, na jakim prowadzi działalność klient (lokalny, ogólnopolski, międzynarodowy).

Unikatowe upominki świąteczne dla firm

W asortymencie firmy Bonnum, poza szeroką gamą najróżniejszych gadżetów reklamowych z nadrukiem, znajdują się również unikatowe upominki świąteczne dla firm. Tego typu produkty stanowią idealny pomysł na prezent z okazji świąt Wielkanocnych czy Bożego Narodzenia, pozwalając jednocześnie budować pozytywny wizerunek marki.

Działalność naszej firmy opiera się na nowoczesnych technologiach oraz zgranym zespole doświadczonych, kreatywnych specjalistów. Wszystkim klientom zapewniamy fachową oraz kompleksową obsługę, jak również elastyczność cenową zamawianych produktów reklamowych oraz upominków świątecznych dla firm.BONNUM
Bonnum | ul. Witkiewicza 58 U4 | 71-125 Szczecin | +48 91 817 14 26 | E-mail: kontakt@bonnum.pl