menu
Znakowanie

Znakowanie

Znakowanie gadżetów i artykułów reklamowych. Logo firmy, hasła reklamowe na kubkach, koszulkach, długopisach, brelokach...

BonnumZnakowanie

* Zaprezentowane na zdjęciach logo i znaki graficzne są własnością poszczególnych firm i mają jedynie pokazać część zrealizowanych przez nas projektów

Transfer print

Transfer print

Metoda nadruku stosowana do ceramiki, duża powierzchnia reklamowa, trwałość na mycie w zmywarkach.

 

 

 

Tampodruk

Tampodruk

Metoda nadruku stosowana na większości materiałów o sztywnej powierzchni. Znajduje zastosowanie na artykułach plastikowych, metalach, szkle, drewnie, materiale tkanym. Technika ta pozwala na druk w różnych kolorach.

 

 

Sitodruk

Sitodruk

Metoda drukowania o większych wymaganiach dotyczących znakowanej powierzchni. Tą metodą znakujemy głównie duże powierzchnie płaskie takie jak odzież, parasole, flagi. Wielkość nadruku sitodrukiem jest właściwie nieograniczona. Również w tym przypadku pozostawiamy do Państwa dyspozycji całą gamę kolorów.

 

 

Termotransfer

Termotransfer

Wykonujemy farbami plastizolowymi. Metodę tą stosujemy wszędzie gdzie tkanina jest nierówna, np. ocieplana. Nadruk wykonany tą techniką posiada dużą ostrość małych elementów, cienkich lini i drobnego tekstu. Termotransfery nanosimy na odzież roboczą, ocieplaną, czapki, ortaliony i wiele innych typów odzieży. Druk ma idealne krycie farby i bardzo dobre odwzorowanie kolorów.

 

 

Haft

Haft

Polega na wyszywaniu logo na takich artykułach jak: t-shirty, bluzy, kurtki, polary, czapki itp. za pomocą sterowanych komputerowo urzadzeń. Haft jest metodą bardzo efektowną, trwałą i daje możliwość użycia wielu kolorów.

 

 

Znakowanie laserem

Znakowanie laserem

Metoda stosowana przede wszystkim do powierzchni metalowych lub powlekanych metalem, drewna, szkła lub skóry. Znakowanie laserem polega na rzeźbieniu lub matowieniu powierzchni zdobionej i jest trwałe przez cały okres użytkowania przedmiotu.

 

 

Tłoczenie

Tłoczenie

Stosowane do personalizacji wyrobów skórzanych. Polega na trwałym odciśnięciu logo w danym materiale.


arrow_upward
BonnumZnakowanie