Roman Karkowski

Telefon komórkowy:
+48 600 886 399

Email:
roman.karkowski@bonnum.pl

Monika Tymicz

Telefon komórkowy:
+48 608 608 508

Email:
monika.tymicz@bonnum.pl


Bonnum
Menu

Znakowanie artykułów reklamowych, nadruki na koszulkach i haftowanie odzieży reklamowej i roboczej

Znakowanie gadżetów reklamowych to wspaniała forma taniej i skutecznej reklamy. Polecamy haft na odzieży reklamowej, nadruki lub grawer na kubkach i długopisach reklamowych.

* Zaprezentowane na zdjęciach logo i znaki graficzne są własnością poszczególnych firm i mają jedynie pokazać część zrealizowanych przez nas projektów

Transfer print

Transfer print

Metoda nadruku stosowana do ceramiki, duża powierzchnia reklamowa, trwałość na mycie w zmywarkach.

Tampodruk

Tampodruk

Metoda nadruku stosowana na większości materiałów o sztywnej powierzchni. Znajduje zastosowanie na artykułach plastikowych, metalach, szkle, drewnie, materiale tkanym. Technika ta pozwala na druk w różnych kolorach.

Sitodruk

Sitodruk

Metoda drukowania o większych wymaganiach dotyczących znakowanej powierzchni. Tą metodą znakujemy głównie duże powierzchnie płaskie takie jak odzież, parasole, flagi. Wielkość nadruku sitodrukiem jest właściwie nieograniczona. Również w tym przypadku pozostawiamy do Państwa dyspozycji całą gamę kolorów.

Termotransfer

Termotransfer

Wykonujemy farbami plastizolowymi. Metodę tą stosujemy wszędzie gdzie tkanina jest nierówna, np. ocieplana. Nadruk wykonany tą techniką posiada dużą ostrość małych elementów, cienkich lini i drobnego tekstu. Termotransfery nanosimy na odzież roboczą, ocieplaną, czapki, ortaliony i wiele innych typów odzieży. Druk ma idealne krycie farby i bardzo dobre odwzorowanie kolorów.

Haft

Haft

Polega na wyszywaniu logo na takich artykułach jak: t-shirty, bluzy, kurtki, polary, czapki itp. za pomocą sterowanych komputerowo urzadzeń. Haft jest metodą bardzo efektowną, trwałą i daje możliwość użycia wielu kolorów.

Znakowanie laserem

Znakowanie laserem

Metoda stosowana przede wszystkim do powierzchni metalowych lub powlekanych metalem, drewna, szkła lub skóry. Znakowanie laserem polega na rzeźbieniu lub matowieniu powierzchni zdobionej i jest trwałe przez cały okres użytkowania przedmiotu.

Tłoczenie

Tłoczenie

Stosowane do personalizacji wyrobów skórzanych. Polega na trwałym odciśnięciu logo w danym materiale.


BONNUM
Bonnum | ul. Witkiewicza 58 U4 | 71-125 Szczecin | +48 91 817 14 26 | E-mail: kontakt@bonnum.pl